Ćaleta-Car i njegov Marseille očajno otvorili sezonu

Francuska 10. kol 201920:35 > 20:36
Alex Grimm/Getty Images

Nogometaši Marseillea razočarali su na startu francuskog nogometnog prvenstva, u subotu su pred svojim navijačima na Velodromeu izgubili od Reimsa sa 0-2, a strijelci za goste bili su Boulaye Dia (58) i Hyun Jun Suk (90).

Jan Kruger/Getty Images
Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car za Marseille je odigrao je cijeli susret i jednom je zaprijetio protivnicima, no njegov pokušaj glavom u 89. minuti otišao je iznad grede.
Dan ranije Lyon je kao gost uvjerljivo svladao Monaco sa 3-0. Pogotke za Lyon postigli su Dembele (5), Depay (36) i Tousart (80). Monaco je od 30. minute bio s igračem manje nakon što je isključen Fabregas, a bivši vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić nije konkurirao za nastup u momčadi Monaca.

U subotu se još sastaju Angers – Bordeaux, Dijon – Saint-Etienne, Montpellier – Rennes, Nice – Amiens i Brest – Toulouse, dok su u nedjelju na programu utakmice Lille – Nantes, Strasbourg – Metz i Paris SG – Nimes.