PSG dovodi Juventusovu zvijezdu?

Francuska 5. kol 201922:15 > 22:19
Shaun Botterill / Staff/Getty Image

PSG je poslao ponudu za Paula Dybalu, javlja francuski Canal+.

Tullio M. Puglia/Getty Images

Igrač Juventusa se u posljednje vrijeme spominjao kao dio moguće zamjene igrača između Stare dame i Manchester Uniteda, ali je Argentinac na kraju odbio prijeći u engleski klub.

Dybala se vratio u Torino gdje je odradio i liječničke preglede te bi se trebao vratiti treninzima sa ostakom ekipe dok čeka rasplet događaja.

Argentinac je imao nešto lošiju sezonu iza sebe u dresu Juventusa te je izgubio ulogu jednog od najvažnijih igrača u momčadi nakon dolaska Cristiana Ronalda.

U Parizu sada vjeruju da mogu dovesti igrača Juventusa pa su prema tvrdnjama francuskih medija poslali ponudu od 60 milijuna eura.

Prošle sezone je 25-godišnji Dybala odigrao 42 utakmice u dresu torinskog kluba i postigao je 10 golova.