Mbappe: Žao mi je Neymara i ostalih, pogriješio sam

Francuska 2. kol 201913:35 > 13:35
Michael Steele/Getty Images

Mladi nogometaš PSG-a Kylian Mbappe nada se da će mu Neymar i sljedeće sezone biti suigrač.

Tijekom ljeta se puno govorilo o potencijalnom odlasku Mbappea u Real Madrid. Čitavu tu priču inicirala je i njegova izjava da je spreman preuzeti veću ulogu u klubu iz Pariza ili bilo gdje drugdje.

“Ta izjava otvorila je mnoga vrata. Nitko nije mogao znati o čemu pričam, osim mene, trenera i predsjednika kluba”, rekao je mladi Francuz.

“To nije bilo pravo mjesto, ali ni vrijeme. To sam rekao baš na ceremoniji dodjele nagrada za najbolje u prošloj sezoni. Žao mi je što sam ostalim igračima pokvario slavlje. Radili su godinu dana da bi se našli tu i ja sam ukrao šou, na negativan način… Ni navijači nisu razumjeli moju izjavu.”

Iako je sad već jasno da će Mbappe i sljedeće sezone igrati u dresu Svetaca, još se priča o mogućem odlasku Neymara.

“Ne želim njegov odlazak. Volio bih da ostane ovdje. Rekao sam mu to. Zna kakva je situacija i što mislim. Naš odnos je baziran na poštovanju. Cijenim ga.”