Neymar u videu otkrio ime novog kluba?

Francuska 13. srp 201920:37 > 20:39
Getty Images/Philipp Schmidli

Brazilski napadač Neymar u ponedjeljak će doputovati u Pariz i priključiti se pripremama PSG-a, ali pitanje je koliko dugo će se zadržati u redovima francuskog prvaka, prenosi Sport.es.

Buda Mendes/Getty Images

Katalonski dnevni list navodi da će se Neymar istog dana sastati sa sportskim direktorom Svetaca Leonardom, kojem je ranije u telefonskom razgovoru rekao da želi napustiti klub i vrati se u Barcelonu.

U prilog tome mediji navode i da je Neymar na svom Instagram profilu objavio video u kojem se vidi grb katalonskog kluba.

Neymar se nije pojavio na početku priprema PSG-a, uz obrazloženje da je sudjelovao u dobrotvornoj manifestaciji.

Brazilac je u PSG došao u ljeto 2017. iz Barcelone za 222 milijuna eura u najunosnijem transferu u povijesti. Dvadesetsedmogodišnji napadač ima ugovor s klubom iz Pariza do 30. svibnja 2022.