PSG se oglasio, evo gdje će karijeru nastaviti Mbappe

Francuska 20. svi 201922:10 > 22:12
Michael Steele/Getty Images

Francuski nogometaš Kylian Mbappe dovodio se u kontekst brojnih europskih velikana, ali čini se kako ostaje i dalje u Parizu.

Mbappe je proglašen za najboljeg mladog igrača Ligue 1, a nakon ceremonije je dao izjavu koju su mnogi protumačili kao to da će uskoro napustiti „Park prinčeva.“

Povezano

Možda je trenutak da se preuzme više odgovornosti – sa zadovoljstvom bih to napravio u PSG-u ili možda na nekom drugom mjestu, u nekom novom projektu. U svakom slučaju, hvala svima“, rekao je Mbappe.

PSG je na svom službenom Twitter profilu otklonio sumnje:

Snažne veze spajaju Kyliana i PSG u prethodne dvije godine. Naša priča će se nastaviti sljedeće sezone budite sigurni. Imamo istu ambiciju – ispisati povijest europskog nogometa, naročito za 50. rođendan kluba. Ta zajednička proslava bit će sjajan trenutak i za nas i za Kyliana“, navodi se u poruci kluba.

PSG je opet prvak Francuske, ali je ispao u osmini finala Lige prvaka, kada je na opće iznenađenje od njih bolja bila momčad Manchester Uniteda.