Neymar briljirao u pobjedi PSG-a protiv Angersa

Francuska 11. svi 201919:02 > 19:04
Clive Rose/Getty Images

Nogometaši PSG-a u 36. kolu prvenstva Francuske pobijedili su Angers na gostovanju 2:1.

Sveci su ranije osigurali šestu titulu u posljednjih sedam godina, a pobjeda u Angeu trebala bi vratiti mir u momčad Thomasa Tuchela poslije poraza i remija u prethodna dva kola.

Gosti su poveli u 20. minuti, kada je Neymar iskoristio asistenciju Danija Alvesa i glavom matirao vratara. Brazilcu je to bio 14. pogodak u 16 utakmica u ligi.

Puno više uzbuđenja bilo je u drugom poluvremenu, a PSG je u 58. minuti duplirao prednost. Ovoga puta Neymar je bio u ulozi asistenta, a u strijelce se upisao Angel di Marija, kojem nije bilo teško glavom loptu proslijediti u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Flavien Tait u 88. minuti, koji nije realizirao jedanaesterac, ali je u nastavku akcije ispravio svoju grešku i matirao Gianluigija Buffona.