PSG je teško očekivati u društvu Stuttgarta i Wolvesa

Francuska 30. tra 201921:02 > 21:04
Shaun Botterill/Getty Images

Montpellier je u zaostaloj utakmici francuskog prvenstva s 3:2 pobijedio prvaka PSG.

Ono po čemu će se ova utakmica pamtiti su dva autogola u prvom dijelu. Poveli su gosti autogolom Oyonga u 12., da bi istom mjerom uzvratio Kimpembe u 21. minuti. Zanimljivo, bio je ovo četvrti autogol Parižana ove sezone, čime su na vrhu u ligama petice zajedno sa Stuttgartom i Wolvesima. Inače, dva gola u prvom poluvremenu utakmice u Ligue 1 nisu pala od 6. prosinca kada su igrali Boulogne i Lens.

PSG je do vodstva stigao u 62. minuti majstorijom Di Marije, da bi Delort u 80. i Camara u 85. minuti.

PSG je već ranije potvrdio naslov s 84 boda, dok se Montpellier još nada izlasku u Europu, koja im trenutku bježi pet bodova.