Drugi uzastopni poraz PSG-a, golčina Alvesa

Francuska 17. tra 201920:34 > 20:48
Matthias Hangst by Guliver

U 28. kolu francuske Ligue 1 Paris Saint Germain poražen je u gostima kod Nantesa 3:2.

PSG je doživio drugi uzastopni poraz, a treću vezanu utakmicu bez pobjede. Očigledno su brojni izostanci, a i velika prednost Parižana utjecali na njihovu igru i motivaciju.

Nantes je odigrao jako dobru utakmicu, a momčad Vahida Halilhodžića je pokazala karakter s obzirom da su gosti prvi poveli.

Momčad iz Pariza došla je u vodstvo u 19. minuti golčinom Danija Alvesa, koja će ući u uži izbor za pogodak godine.

Ipak, samo tri minute kasnije domaćini dolaze do izjednačenja, a strijelac je Diego Carlos, prethodno mu je asistirao Rongier.

U samoj završnici prvog poluvremena Nantes dolazi do potpunog preokreta golom Warisa Majeeda.

Na velikih 3:1, svojim drugim golom na utakmici, povisio je Diego Carlos u 52. minuti.

Konačnih 3:2 postavio je Metehan Guclu u samoj završnici susreta.

Antonio Mance nije bio u sastavu Nantesa zbog ozljede.

PSG i dalje ima 81 bod na vrhu prvenstva, dok je Nantes četrnaesti sa 37 bodova.