PSG poslao Neymara u Brazil, njemu "teško palo"

Francuska 21. velj 201912:19 > 12:19
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nogometaš PSG-a Neymar nastavit će oporavak od ozljede stopala u Brazilu, priopćio je klub.

Sa najskupljim nogometašem svijeta radit će medicinski tim, koji će putovati sa njim.

Brazilac se ozlijedio tijekom utakmice protiv Strasbourga u Kupu Francuske i prema prvim predviđanjima van terena će biti deset tjedana.

“Klub je odlučio da pošalje Neymara u Brazil na 10 dana. Sa njim će na put krenuti i medicinski tim kluba, koji će sa njim nastaviti raditi na oporavku, koji podrazumijeva specifične tretmane. Prethodno je nogometaš bio na liječenju i u Barceloni”, priopćili su iz kluba.

Mediji pak nagađaju da je Neymar otputovao u rodnu zemlju kako bi proslavio sestrin rođendan, koji je 11. ožujka. Brazilac je i prethodne četiri godine bio ‘slobodan’ za rođendan svoje sestre – prve dvije je bio suspendiran, a onda i ozlijeđen.