Monaco ispustio pobjedu u nadoknadi, Subašić branio…

Francuska 10. velj 201917:37 > 17:40
Michael Steele, Getty Images Sport

Premda su vodili 1-0 i 2-1, nogometaši Monaca nisu izdržali na gostovanju kod Montpelliera odigravši 2-2 čime su propustili priliku prvi put ove sezone u prvenstvu spojiti dvije pobjede.

Monaco niti jednom ove sezone nije uspio u prvenstvu spojiti dvije pobjede. Nakon što je u prošlom kolu pobijedio Toulouse (2-1), činio se kako bi mu to moglo uspjeti u Montpellieru. No, domaćin se spasio u sudačkoj nadoknadi iz kaznenog udarca kojeg je Danijel Subašić umalo obranio.

Monaco je poveo u 14. minuti golom Gelsona Martinsa, izjednačio je Gaetan Laborde u 66. minuti, no u 82. minuti je momčad iz Kneževine stigla do novog vodstva pogotkom Radamela Falcaoa. Ipak, u sudačkoj nadoknadi je Andy Delort izjednačio. Danijel Subašić je bio na loptu, no nekako je prošla gol crtu i to za svega nekoliko centimetara.