12.01.2019 | 19.31

PSG se oporavio od šoka, lagana pobjeda kod Amiensa

Nogometaši Paris Saint-Germaina slavili su sa 3-0 (0-0) na gostovanju kod Amiensa u utakmici 20. kola francuskog prvenstva.

PSŽ, PSG

Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Domaća momčad držala je aktivan rezultat do 57. minute, kad je PSG u vodstvo doveo Cavani golom iz kaznenog udarca.

U 66. minuti drugi žuti karton zaradio je branič Amiensa Adenon, a već četiri minute poslije Mbappe je pogodio za 2-0. Konačnih 3-0 postavio je Marquinhos u 79. minuti.

PSG je iz 18 utakmica sakupio 50 bodova. Drugoplasirani Lille ima 37 bodova iz 20 nastupa. Amiens je na 17. mjestu sa 18 bodova.

U subotu su na rasporedu još dvije utakmice 20. kola, a od 20 sati sastaju se Guingamp - St. Etienne i Nice - Bordeaux.(h)