Monaco nema vremena čekati Subašića

Francuska 2. lis 201816:58 > 17:02
Clive Rose, Getty Images Sport

Katastrofalno je Monaco otvorio sezonu u nogometnom prvenstvu Francuske.

Šest bodova u osam utakmica (vodeći PSG ima 24), zona ispadanja, a prvi golman momčadi Danijel Subašić i dalje nije spreman stati među vratnice. Naime, predugo traje njegov oporavak, Diego Benaglio jednostavno nije golman te kvalitete. Pokazao je to s nekoliko jako slabih intervencija.

Čelnici kluba iz Kneževine odlučili su otvoriti sef, pod hitno im je potreban golman.
Nije mi jasno zbog čega se Danijel Subašić nije oporavio. Mi nemamo vremena, to nam je veliki problem – rekao je trener Monaca Leonardo Jardim.

Iako je na SP-u obranio nekoliko ključnih jedanaesteraca, u Monacu mu zamjeraju I što je protekle sezone bio ispod nivoa. U 40 utakmica primio je 53 pogotka. S druge strane Subašić je nezadovoljan što mu klub nakon srebra iz Rusije nije ponudio novi ugovor. Je li to Subašićev kraj u Monacu?