PSG krenuo dizelaški a nastavio na raketni pogon

Francuska 23. ruj 201816:49 > 16:56
Michael Regan/Getty Images

U šestom kolu francuske Ligue 1 Paris Saint-Germain je svladao ekipu Rennesa rezultatom 3:1. Parižani su tako zadržali maksimalan učinak i sa 18 bodova su na vrhu ljestvice.

PSG nije najbolje počeo susret protiv Rennesa jer je Adrien Rabiot postigao autogol u 11. minuti. On je bio na prvoj stativi i lopta ga je pogodila te završila iza leđa Gianluigija Buffona.

Rennes međutim nije uspio otići u svlačionicu na predah s golom viška jer je izjednačio Angel Di Maria na asistenciju Juliana Draxlera u 45. minuti. Argentinac je pogodio udarcem s velike udaljenosti i to je bio najljepši gol na utakmici.

Thomas Meunier je u drugom poluvremenu donio prednost “prinčevima” golom u 61. minuti na asistenciju Neymara. Meunier je bio asistent za treći gol PSG-a, a strijelac je bio Maxim Choupo-Moting.