Neymar nije veći od PSG-a

Francuska 20. svi 201817:23 > 17:29
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Predsjednik PSG Nasser Al Khelaifi jasno je poručio da klub neće pokušati zadržatii Neymara ukoliko najskuplji i najbolji igrač "svetaca" ovog ljeta odluči napustiti Pariz.

Getty images/ Gonzalo Arroyo Moreno

Zanimanje za brazilskog reprezentativca pokazao je madridski Real, a kako vrijeme prolazi sve je izvjesnije da bi se nekadašnji igrač Barcelone mogao preseliti na “Santiago Bernabeu”.

Ništa i nitko ne može biti veći od kluba. To vrijedi i za igrače i za trenere. Klub će uvijek biti na prvom mjestu, to je najvažnije. Ako netko to ne može to prihvatiti i nije zadovoljan, onda otići,” rekao je Al-Khelaifi za “LEquipe”

Brazilac je prošlog ljeta iz Barcelone došao u PSG za rekordnih 222 milijuna eura, ali nedavno su se pojavile informacije da se pokajao zbog odlaska u Francusku i da nije zadovoljan kvalitetom nogometa u Ligue 1.

“Svi mi trebamo učiniti sve što možemo za PSG. Od trenutka kad smo došli ovdje klub je osvojio 19 trofeja. To je mnogo, ali još nas često kritiziraju. Ipak, takve stvari se događaju svakom klubu,” naveo je prvi čovjek Parižana.