Neymar lobira protiv Tuchela?

Francuska 11. tra 201813:31 > 14:16
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Njemački list "Sport bild" navodi kako zvijezda PSG-a Neymar nije previše sretan zbog toga što će Thomas Tuchel narednog ljeta najvjerojatnije postati trener tog kluba.

Njemački stručnjak će, po svemu sudeći, na klupi aktualnog prvaka Kupa Francuske zamijeniti Unaija Emerya, čije vrijeme u pariškom klubu polako ističe nakon nedovoljno dobrih rezultata u Ligi prvaka.

Njemački list saznaje i prenosi kako je Tuchel već potpisao dvogodišnji ugovor, s mogućnošću produžetka od godinu dana.

Neymar je, navodno, izrazio sumnju da bi PSG pod Tuchelovim vodstvom mogao ostvariti svoj veliki cilj i osvoji Ligu prvaka.

Pored toga, španjolski list “Don Balon” navodi kako Brazilac ne smatra da bi uprava trebala zaposliti trenera koji se ne može pohvaliti velikim uspjesima.

Tuchelova najveća i jedina titula je osvajanje Kupa Njemačke s Borussijom iz Dortmunda u sezoni 2016/17. Taj list dalje navodi da Neyjmar favorizira Antonija Contea iz Chelseaja, Jose Mourinha iz Manchester Uniteda, Jurgena Kloppa iz Liverpoola i izbornika Njemačke Joachima Löwa.