Lyon srušio Metz, Depay briljirao

Francuska 8. tra 201818:58 > 19:07
Gareth Copley/Getty Images

Nogometaši Lyona savladali su Metz u 32. kolu francuske Lige 1, dok su Nica i Rennes odigrali neriješeno 1:1.

Na gostovanju kod Metza, Lyon je odmah dobro otvorio utakmicu. Već u prvoj minuti su poveli preko Marcela, a isti igrač je u 20. minutu i povisio vodstvo. Oba gola pala su iz kornera koje je izvodio Nizozemac Memphis Depay.

Depay je u drugom poluvremnu i sam dao gol u  65. minuti, a samo tri minute kasnije asistirao je Bertrandu Traoreu. Konačnih 5:0 postavio je Mariano Diaz u 86. minuti uz, naravno, asistenciju Depaya.

Rennes i Nica su podijelili bodove na Azurnoj obali. Nica je povela golom Plea, koji je svoj 13. gol u sezoni postigao u 17. minuti. Samo 10 minuta kasnije gosti su izjednačili i to preko Bourigeauda.