Michael Regan/Getty Images

10.03.2018 | 22.22

PSG uvjerljiv protiv Metza

Nakon što je sredinom tjedna ispao iz Lige prvaka, PSG se iskalio na Metzu pobijedivši 5-0 u susretu 29. kola francuskog nogometnog prvenstva.

PSG

Clive Rose, Getty Images Sport

PSG

Lider Le Championnata je već nakon prvog poluvremena vodio 4-0, a potom u nastavku samo potvrdio uvjerljivu pobjedu. Strijelci su bili Thomas Meunier (5), Christopher Nkunku (20, 28), Kylian Mbappe (45+1) i Thiago Silva (82).

U subotu je odigrano još pet susreta, četiri su završila bez pobjednika, a jedino je slavio Nantes protiv Troyesa. Pogodak odluke zabio je Emiliano Sala u 86. minuti.

Bordeaux i Angers su odigrali bez golova, a za goste je cijeli susret odigrao Mateo Pavlović.

Lille i Montpellier su odigrali 1-1, a identičnim rezultatom završile su i utakmice Rennes - St Etienne, te Dijon - Amiens.

PSG vodi na ljestvici sa 77 bodova, Monaco na drugom mjestu ima 63 boda, a treći je Marseille s 56 bodova i utakmicom manje.