Cavani spasio PSG u 93. minuti

Francuska 22. lis 201722:52 > 23:03
Getty Images

U najvećem derbiju francuskog nogometa, Marseille je u 93. minuti ispustio pobjedu protiv PSG-a.

Drugo kolo zaredom, PSG se spasio u posljednjim trenucima utakmice, ovoga puta u Marseilleu u najvećem derbiju francuskog nogometa.

Luiz Gustavo doveo je Marseille u vodstvo spektakularnim golom s 35 metara šokiravši prepune tribine Velodromea. Ipak, da bi momčadi otišle s neriješenim rezultatom na odmor, pobrinuo se najskuplji nogometaš svijeta Neymar prizemnim udarcem pogodivši vrata domaćih.

U 78. minuti N’Jie se izborio za loptu na desnoj strani od gola gostiju, ubacio snažno prema sredini gdje je čekao Thauvin koji pogađa iz blizine za 2:1 vodstvo Marseillea.

(Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

U 87. minuti, pak, Neymar tijelom udara Ocamposa koji sjajno glumi, Brazilac zarađuje drugi žuti, odnosno crveni karton. No, to nije utjecalo na goste koji u 93. minuti sjajnim golom Cavanija iz slobodnog udarca izjednačuju za 2:2.

U ranijim utakmicama dana, Nica je kod kuće poražena od Strasbourga 2:1, dok je Lyon pregazio Troyes u gostima 5:0.

PSG je i dalje na čelu kolone s 26 bodova, jedina su momčad bez poraza, Monaco zaostaje četiri boda na drugom mjestu, dok je Nantes treći s 20 bodova.