Verratti i PSG – novac nije dovoljan

Francuska 10. lip 201712:44 > 12:45
Julian Finney/Getty Images

Agent Marca Verrattija Donato di Campli izjavio je da bi Juventus bio idalan klub za njegovog klijenta iduće sezone.

Di Campli je izjavio da novac neće biti dovoljan da zadrži njegovog klijenta u francuskom gigantu. Te riječi došle su poslije sezone u kojoj PSG nije uspio osvojiti titulu u Ligi 1, i u kojoj je doživio šokantan poraz od Barcelone u četvrtfinalu Lige prvaka.

“Juventus će sigurno učiniti nešto specijalno u idućem prijelaznom roku. Pitanje je što će biti s Verrattijem… Postoji volja u Parizu da ga zadrže pod svaku cijenu, ali je jasno da novac neće biti dovoljan. Juventus je atraktivniji jer najbolje privlače klubovi koji pobjeđuju”, kazao je Di Campli.

Juventus je u minuloj sezoni osvojio titule u talijanskom prvenstvu i kupu, dok je poražen u finalu Lige prvaka.