Neymar i Mbappe ostaju u Parizu pod jednim uvjetom

Francuska 18. stu 202018:41 > 18:56
Getty Image/David Ramos / Staff

PSG je u pregovorima sa dvije najveće zvijezde oko produženja ugovora. Kako su Neymar i Mbappe na radaru dva najveća španjolska kluba Barcelone i Real Madrida, neće biti lako Parižanima zadržati obojicu.

Informacije se mijenjaju munjevitom brzinom. Prvobitno je Neymar bio raspoložen za produžetak ugovora kada je vidio u kakvoj je Barcelona situaciji, a potom se došlo do informacije da Brazilac ipak čeka izbore na Camp Nou. Sa druge strane navodno je Kylian Mbappe je voljniji za produžetak ugoovora, ali samo ukoliko se u njega ubaci klauzula koju bi zainteresirani klubovi (čitaj madridski Real) mogli platiti.

Najnoviju informaciju servira “AS” a to je da su dvije zvijezde ispostavile svoje uvjete. A oni se svode na samo jedan. Da u Pariz dođe kapetan Reala Sergio Ramos. Isti izvor navodi i da je Neymar navodno zvao Ramosa kako bi ga uvjerio da dođe u Pariz riječima “Ako dođeš, sljedećeg dana potpisujem novi ugovor, a i Kylian će učiniti isto.”

Vidjet ćemo što će biti od svega, ali da u ovoj priči ima nečeg opipljivog dovoljno govori činjenica da pregovori Ramosa i Reala oko novog ugovora nisu ni približno glatki. Ramos želi ugovor na dvije godine, a Real zbog poodmaklih godina igrača, nije voljan produžiti na više od jedne.