Goal: Mandžo dolazi kod hrvatskog reprezentativca

Francuska 10. lis 202012:23 > 12:30
Valerio Pennicino/Getty Images

Hrvatski napadač i dalje je slobodan igrač, a sada se spominje u kontekstu francuskog velikana

Mario Mandžukić nikako da pronađe novi klub, tri mjeseca nakon što je raskinuo ugovor s katarskim Al-Duhailom. Hrvatski napadač je bio sve riješio s ruskim Lokomotivom, ali Rusi su malo ‘zeznuli’ stvari.

Goal.com je danas objavio da 34-godišnjeg napadača želi Marseille koji se za njega počeo raspitivati. Marseille ima ogromnim problema s napadačima koji nikako ne uspijevaju uhvatiti formu ni ove ni prošle sezone i sve ide preko desnog krila Floriana Thauvina.

Najplaćeniji igrač u momčadi s Velodromea je DImitri Payet koji ima oko četiri milijuna eura, ali svakako da bi i Super Mario ukoliko se odluči za dolazak na jug Francuske bio među najplaćenijim igračima. U klubu igra i Duje Ćaleta Car koji bi svakako bio od velike pomoći Mandžukiću.