PSG doveo portugalsku zvijezdu i europskog prvaka

Francuska 5. lis 202012:08 > 12:12
Antoine Antoniol/Getty Images

Nakon godinu dana na posudbi 29-godšnjeg igrača PSG može otkupiti, a njegova se cijena procjenjuje na 16 milijuna eura, javljaju SKY i RMC.

Veznjak Porta i portugalske reprezentacije Danilo Pereira prešao je u ponedjeljak, zadnjeg dana prijelaznog roka, u PSG na posudbu, ali s opcijom otkupa, objavio je pariški klub na svojim stranicama.

Danilo je u Portu od 2015. godine i bio je kapetan reprezentacije s kojom je osvojio europsko prvenstvo i za koju je odigrao 39 utakmica te zabio dva gola.

“Priključiti se jednom od najvećih europskih i svjetskih klubova je vrhunac moje karijere”, napisao je Pereira na stranicama PSG-a.