Kovač s dva igrača manje stigao do vrijednog slavlja

Francuska 27. ruj 202017:01 > 17:06
(Photo by Alexander Scheuber/Getty Images)

Klub iz Kneževine naplatio je poraz od Rennesa u prošlom kolu, ovaj put bili su boli od Strasbourga

Vrlo brzo je stiglo iskupljenje nakon poraza u prošlom kolu od Rennesa, Kovačev Monaco u ludoj je utakmici stigao do pobjede 3:2 nad Strasbourgom.

Sve je bilo sjajno za hrvatskog trenera nakon prvog poluvremena, imali su 2:0 golovima Ben Yeddera i Aguilara. No, onda drugo poluvrijeme je bila ludnica.

Chahiri je smanjio za goste na 2:1, a ponovno je Ben Yedder je u 53. minuti zabio za 3:1. Samo dvije minute kasnije Tchouameni je dobio drugi žuti karton nakon čega je morao napustiti igru. No, u 67. minuti novo isključenje za Monaco, Disasi je odmah poslan u svlačionicu. U 70. minuti Ajorque zabio je iz penala za Strasbourg, ali klub iz Kneževine uspio je zadržati prednost do kraja susreta.

U sljedeć kolu Monaco gostuje kod Bresta.