Kovač: Razočaran sam, bili smo previše pasivni

Francuska 20. ruj 202011:02 > 11:05

Niko Kovač je u subotu navečer doživio prvi poraz na klupi Monaca, a poslije utakmice protiv Rennesa rekao je da je razočaran.

Nakon što je osvojio sedam bodova u prva tri kola, Kovač je s Monacom imao priliku izbiti na vrh Ligue 1 i bio je na odličnom putu, nakon što su Kneževi vodili 1:0 na gostovanju Rennesu sve do 81. minute.

Domaćin je preokrenuo i došao do pobjede 2:1, pa je umesto Monaca, Rennes izbio na prvo mjesto na tablici..

“Razočaran sam jer smo igrali vrlo dobro prvo poluvrijeme protiv momčadi koja igra Ligu prvaka. U drugom smo bili previše pasivni, igrali smo vodoravno, povukli smo se i Rennes je pojačao pritisak”, rekao je Kovač i dodao:

Imali smo još dvije prilike da rješimo utakmicu, ali nismo zabili. Dići ćemo glave, mlada smo ekipa koja mora napredovati. Odlučili su sitni detalji, ali smo dokazali da možemo se nositi s jednom od najboljih ekipa u ligi”.