Lyon ponovno kiksao u francuskom prvenstvu

Francuska 19. ruj 20208:28 > 8:35
(Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Veliko iznenađenje je u 4. kolu Ligue 1 napravio Nimes u Lyonu gdje je protiv favoriziranog domaćina odigrao neriješeno 0:0.

Lyon je bio veliki favoritu u ovom dvoboju protiv slabašnog Nimesa, ali na kraju je utakmica završila s najmanje popularnim rezultatom – 0:0.

Lyon je na samom startu dvoboja imao nekoliko odličnih prilika koje nisu iskoristili Dembele i Cornet. Nakon početnog pritiska, Lyon je malo stao i gosti su iz kontranapada imali neke dobre prilike, štoviše, bili su opasniji od Lyona u drugom dijelu prvog poluvremena.

U nastavak se ušlo s dominacijom Lyona, posjed je bio na njihovoj strani, ali slabo su stvarali neke ozbiljnije prilike. U 50. minuti je Dembeleu poništen pogodak jer je lopta izašla van terena i nakon toga se nije ništa vrijedno spomena dogodilo. Lyon je tako nakon poraza kod Montpelliera odigrao još jednu slabu utakmicu.

Nimesu je ovo četvrti bod u sezoni, a Lyon ima jedan bod više.