Suarez ne čeka ni dana, već ima novi klub?

Francuska 25. kol 202012:12 > 12:16
Alex Caparros, Getty Images Sport

Urugvajski napadač Luis Suarez ovog ljeta će gotovo sigurno napustiti Barcelonu.

REUTERS/Albert Gea

Novi trener katalonskog kluba Ronald Koeman priopćio je jučer Suarezu da neće računati na njega u novoj sezoni, te da on može potražiti novi klub. Nizozemac je to uradio telefonskim pozivom koji je trajao manje od minute.

Suarez se nije mnogo bunio i samo je poručio da on neće raditi problem klubu i da će otići ako je višak. Navijačima Barcelone se uopće ne sviđa takva odluka jer vjeruju da nakon svega Suarez nije zaslužio na takav način napustiti Barcelonu.

Međutim, sigurno je da njemu neće biti teško pronaći novi klub jer je već nekoliko klubova pokazalo interes za njega. RAC 1 piše da je Suarez već dobio ponudu od PSG-a, te da će najvjerojatnije put Pariza.

Parižani žele dovesti Suareza jer znaju o kakvom napadaču se radi, a mnogi vjeruju da je i Neymar htio da se to ostvari. Čini se da ćemo ponovo u istom klubu gledati Neymara i Suareza, ali ne u dresu u kojem su to zamišljali navijači Barcelone.

Da stvar bude gora za njih Suarez će put PSG-a kao slobodan igrač jer se očekuje da će raskinuti ugovor s Barcelonom u sljedećem periodu.