Kovač se rješava desetorice, među njima je i zvijezda

Francuska 14. kol 202015:12 > 15:15
(Photo by Alexander Scheuber/Getty Images)

Trener Monaca Niko Kovač prekrižio je čak desetoricu nogometaša

On je ekipu poveo na pripreme u Poljsku, a desetoricu prekriženih nogometaša je ostavio u Kneževini.

Oni će u sljedećem razdoblju trenirati po individualnom programu i klub će čekati prvu šansu da ih proda.

Ovo su njihova imena: Jemerson, Youssef Aït Bennasser, Adama Traore, Samuel Grandsir, Julien Serrano, Adrien Bongiovanni, Wilson Isidor, Cesc Fabregas te Keita Balde, dok je Francesco Antonucci već posuđen Feyenoordu.

Paul Kane/Getty Images

Kovač traži i neka pojačanja za svoju momčad.

Tako su na njegovoj listi želja Mario Gotze, Luka Jović i Sebastian Haller. Osim njih vjeruje se kako ima još imena na popisu, ali mediji još nisu saznali koji su to igrači.

Za kraj dodajmo i podatak da je Monaco već prodao sedmoricu, a među njima je i hrvatski golman Danijel Subašić koji je u klubu prethodno bio čak osam godina.