Kovač doveo prvo pojačanje za iduću sezonu

Bundesliga 3. svi 202312:24 0 komentara
REUTERS/Fabian Bimmer via Guliver Images

Wolfsburg kojeg vodi hrvatski trener Niko Kovač doveo je prvo pojačanje za iduću sezonu.

Službeno je Wolfsburg objavio da se klubu pridružio Cedric Zesiger. Ovaj 24-godišnji branič švicarskog Young Boysa ovog će ljeta preseliti u Volkswagen Arenu, potpisao je ugovor na četiri godine.

“Jako smo sretni što se Cedric odlučio pridružiti VfL Wolfsburgu”, rekao je sportski direktor Wolfsburga Sebastian Schindzielorz.

“On je igrač s golemim razvojnim potencijalom koji već ima puno iskustva unatoč svojoj mladosti. Uvjereni smo da će ga njegove nogometne kvalitete, mentalitet i stav, kao i njegova fizička snaga, učiniti vrijednim dodatkom našoj momčadi.”

Zesiger, čija je glavna pozicija središnji branič, komentirao je:

“Već sam upoznao puno dragih ljudi i vidio sam stadion iznutra. Jedva čekam da počnem i igram tamo. Ali prije toga imam jedan veliki cilj na umu, a to je osvojiti kup s Young Boysima nakon prvenstva”, rekao je pa dodao:

“Imao sam jako dobre razgovore s odgovornim ljudima u VfL Wolfsburgu i imao sam dobar osjećaj od samog početka.”

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!