Luka Jović pokušat će oživjeti karijeru kod Nike Kovača

Francuska 3. kol 202022:01 > 22:04
Francois Nel/Getty Images

Luka Jović imao je užasnu sezonu u Realu, a sve je izglednije da će na ljeto napustiti Santiago Bernabeu. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Jović je imao minornu minutažu, a kad je bio na terenu, nije se iskazao, no čini se da još ima nade za njega.

U ozbiljnim pregovorima sa srpskim napadačem bio je Napoli, no na kraju su pronašli drugo rješenje, a karijeru Jovića pokušat će oživjeti njegov stari trener Niko Kovač.

Prema pisanju France Footballa, novi trener Monaca uspio je nagovoriti Luku Jovića i između kluba i 22-godišnjeg napadača postignut je načelni dogovor o transferu.

O istoj priči raspisao se i njemački Bild, koji podsjeća kako je Joviću u Eintrachtu bilo puno lakše jer je u svlačionici imao društvo u Filipu Kostiću, Mijatu Gaćinoviću i Anti Rebiću, a pravu šansu mu je dao hrvatski trener Niko Kovač.

“Nitko mi je dao šansu i pomogao mi da se vratim na pravi put. Od mene je napravio boljeg igrača i bolju osobu”, pričao je Jović.

Ipak, Jović je i dalje pod ugovorom s Realom i treba se čekati blagoslov iz Madrida, no kako srpski napadač nije u planovima Zinedinea Zidanea, za očekivati je da već ovo ljeto odjene crveno-bijeli dres Monaca.