Mbappe donio odluku o svojoj budućnosti

Francuska 22. srp 202016:46 > 16:47
Michael Regan/Getty Images

Jedan od najvećih svjetskih mladih nogometaša Kylian Mbappe odlučio je o svojoj sudbini

Sjajni francuski napadač Kylian Mbappe (21) ostat će u redovima francuskog prvaka Paris Saint-Germaina još najmanje godinu dana, kazao je u razgovoru za BeIN sport.

“Ovdje sam, u ovom projektu sam četvrtu godinu. Iduće godine PSG slavi 50-ti rođendan i ovo je za klub i navijače važna sezona. Bit ću tu kako bi zajedno s ekipom osvojili sve trofeje,” kazao je 21-godišnji napadač.

Nagađalo se kako bi Mbappe ovoga ljeta mogao napustiti Pariz i preseliti u Real Madrid.

“Kylian ima ugovor s klubom i nismo ga spremni prodati. On je super važan, ključan igrač za našu igru. Pravi je dar raditi sa njim, sa igračima kao što su Neymar, Angel Di Maria, Icardi, Verratti…To su sve izvanredni igrači. Između njega i Neymara postoji sjajna povezanost. To je prava snaga za PSG,” kazao je trener Thomas Tuchel.

Mbappe je u PSG stigao 2017. iz Monaca. Prvo na posudbu, a potom su Parižani otkupili njegov ugovor. Nagađa se kako je vrijednost ugovora iznosila 180 milijuna eura.

Zbog pandemije koronavirusa francusko prvenstvo je prekinuto, a PSG je proglašen prvakom.