Lille od transfera očekuje čak 160 milijuna eura!?

Francuska 3. srp 202012:43 > 12:47
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Lille već odavno radi odličan posao kada je u pitanju razvoj mladih igrača i njihova prodaja velikim europskim klubovima.

RMC Sport piše da Lille mora dostaviti novi finanCijski plan nadzornom tijelu francuskog nogometa za financije, DNCG-u, a da će u istom biti predviđen skori prihod u iznosu od 150 do 160 milijuna eura.

Jučer su se pojavile informacije da je dogovor između Lillea i Napolija jako blizu i da će francuski klub uskoro finalizirati prodaju Victora Osimhena i Gabriela na San Paolo. I RMC Sport smatra da će od ovog posla Lille zaraditi više od 100 milijuna eura.

Tu su i Zeki Celik, Boubakary Soumare i Jonathan Ikone, igrači koji također bude veliki interes europskih klubova, pa su ozbiljne šanse da neki od njih također uskoro budu prodani.

Ukoliko se to dogodi, Lille bi u sljedećem periodu mogao doći do već spomenute zarade od 150-160 milijuna eura.