Tony Parker novi predsjednik Lyona?

Francuska 5. tra 202010:28 > 10:31
Getty images/Christian Petersen

Već ima udio u ošarkaškom klubu iz Lyona, a sad se nudi i kao budući predsjednik nogometne momčadi

Legendarni košarkaš Tony Parker mogao bi postati novi predsjednik Lyona.

Prema navodima L’Euipea, Parker je zainteresiran da od 2023. godine preuzme funkciju predsjednika francuskog velikana od kontroverznog Jeana-Michela Aulasa.

Tony s Lyonom već uveliko surađuje. On je većinski vlasnik košarkaške ekipe Asvela iz predgrađa Lyona, a nogometni klub ima 25 posto vlasništva u ovom košarkaškom klubu.

Odnosi između Parkera i Lyona su zaista odlični. Nitko nema ništa protiv da legendarni košarkaš preuzme funkciju predsjednika i to će se vjerojatno i dogoditi.

Aulas je na čelu Lyona od 1987. godine, ali s obzirom na to da mu je već 71 godina on se polako povlači i umjesto njega bi na funkciju trebao doći Parker.

NBA