PSG ne staje! Pao je i Lyon u velikom derbiju Ligue 1

Francuska 9. velj 202023:32 > 23:35
Lintao Zhang/Getty Images

Sjajan susret u okviru 24. kola Lige 1 odigrali su večeras PSG i Lyon. Završilo je 4:2 za PSG koji sada na svom kontu ima 61 bod i zasluženo drži lidersku poziciju.

PSG je poveo u 22. minuti pogotkom Di Marie, da bi u 38.minuti Mbappe lijepo pogodio nakon dodavanja i na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 2:0 za Parižane.

3:0 je bilo u 47. minuti, a pomalo nevjerojatan autogol postigao je Marcal. Nije se mogao zaustaviti i zatresao je svoju mrežu silovitim udarcem.

Gosti se ipak nisu predavali. Terrier u 51. minuti pogodio nakon lijepe kontre. Samo osam minuta kasnije 3:2. Ovaj put strijelac je bio Deembele i jasno je da bilo da se se Lyon vratio u utakmicu.

Ipak, pitanje pobjednika je riješeno u79. minuti kada Cavani pogađa za konačnih 4:2.