Lilleova pomama za bekovima u Hrvatskoj

Francuska 16. sij 202016:33 > 16:42
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Klub sa sjevera Francuske očito voli kupovati u Hrvatskoj, obzirom da su prošle sezone 'zakaparili' Bradarića, a sad je došao još jedan hrvatski igrač, ovaj puta iz 2.HNL

Prošle sezone Hajduk je napravio dobar posao prodavši lijevog beka Domagoja Bradarića francuskom Lilleu, a klub s Poljuda inkasirao je u blagajnu nešto više od šest milijuna eura.

Sada je Lille doveo još jednog hrvatskog nogometaša, riječ je o desnom beku Gregoru Gulišiji, koji će iz Solina krenuti put sjevera Francuske.

Francuzi su s njim potpisali ugovor na četiri i pol godine. Solin je od transfera zaradio 30 tisuća eura, a Hajduk, iz čije je škole besplatno otišao u Solin, 180 tisuća eura.

Zanimljivo je u cijeloj priči, da je Hajduk dobio toliko novaca za igrača koji više nije njihov. Gulišija je u Solin došao iz Hajduka 2018. jer u Splitu nije mogao doći do veće prilike.