Getty Images / Christopher Lee

15.01.2020 | 23.05

PSG slavio, Mbappe briljirao protiv bivšeg kluba

U odgođenom susretu 15. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Monaco sa 4-1.

PSG

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

PSG

PSG i Monaco su igrali i prije tri dana u Parizu, a susret je završio 3-3. Ovoga puta PSG je bio bolji i ostvario je uvjerljivu pobjedu, a zanimljivo u dvije utakmice ovih suparnika vidjeli smo čak 11 golova.

Golove za goste zabili su Kylian Mbappe (24, 90+1), Neymar (45+2-11m) i Pablo Sarabia (72), dok je strijelac za domaćine bio Bakayoko (87). Danijel Subašić nije nastupio za Monaco.

Večeras su odigrane još dvije odgođene utakmice. U susretu 2. kola Rennes je na gostovanju pobijedio Nimes sa 1-0, a pobjedu gostima donio je Adrien Hunou golom u 64. minuti.

U odgođenom susretu 16. kola Amiens i Reims odigrali 1-1. Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom Dereka Kutese, a izjednačio je Moussa Konate u 54. minuti.

Na ljestvici vodi PSG sa 49 bodova, Marseille na drugom mjestu ima 41 bod, dok je Rennes treći sa 36 bodova. Monaco je osmi sa 29 bodova.