Dembele u siječnju radi neočekivan transfer?

Francuska 29. pro 201916:38 > 16:43
David Ramos/Getty Images

Ousmane Dembele bi mogao napraviti iznenađujući potez i drugi dio sezone odigrati u Francuskoj.

Igrač Barcelone i ove sezone ima dosta problema sa ozljedama zbog čega je odigrao samo devet utakmica. Nakon posljednje ozljede se njegov povratak na terene očekuje tek sredinom veljače.

Nakon što se oporavi od ozljede teško je da će moći pronaći svoje mjesto u momčadi s obzirom na igre trojca Lionel Messi, Luis Suarez i Antoine Griezmann.

Zbog toga se njegov bivši klub Rennes odlučio dovesti Dembelea na posudbu za drugi dio sezone kako bi mu pomogao da osigura svoje mjesto u Ligi prvaka sljedeće sezone.

Španjolski Diario AS piše da će francuski klub kontaktirati Katalonce kako bi pokušali da postignu dogovor, ali problem može biti njegova plaća koju bi Rennes u slučaju posudbe morao da mu isplaćuje.

Dembele je 2017. godine stigao u Barcelonu iz Borussije Dortmund za 125 milijuna eura, a prethodno su ga Nijemci godinu dana ranije od Rennesa kupili za samo 15 milijuna eura.