Jardim dobio izdašnu otpremninu u Monacu

Francuska 29. pro 201911:39 > 11:50
Getty Images Sport, Jan Kruger

Klub iz Kneževine objavio je kako je otpustio Leonarda Jardima, a na njegovo mjesto postavio Roberta Morena

Monaco je jučer na službenim stranicama kluba objavio kako su raskinuli s trenerom Leonardom Jardimom te će njegovu poziciju zauzeti bivši španjolski izbornik Roberto Moreno.

Razlog zbog kojeg je Portugalac napustio francuski klub nije poznato, osobito zbog činjenice da je prije zimske stanke slavio protiv Lillea 5:1. Ovo nije prvi put da je Jardim dobio otkaz, prvi put je dobio otkaz u sezoni 2018./19. zbog loših igara ali je to dobro naplatio sa osam milijuna eura.

Ovim otkazom ponovno je dobio osam milijuna eura, što znači da je u godinu dana Portugalac inkasirao čak 16 milijuna eura.

Inače, Portugalac je 2017. napravio veliki podvig kada je osvojio francusko prvenstvo, a stigao je i do polufinala Lige prvaka s momčadi u kojoj su tada igrali Falcao, Mbappe, Fabinho,…