Francuska legenda uputila oštre kritike prema Neymaru

Francuska 29. stu 201922:34 > 22:43
Getty Images/Clive Rose

Brazliski reprezentativac meta je čestih kritika, a jedan od onih koji ga je javno kritizirao je i francuska legenda Petit

Otkad je došao u Pariz 2017. godine Neymar stalno dobiva kritike, a jedan od onih koji je bio oštar prema brazilskom nogometašu je i bivši francuski reprezentativac Emmanuel Petit.

Brazliac se nije pokazao u zadnjim dvobojima, prvo u prvenstvu protiv Lillea, a zatim i u Madridu gdje su Parižani poraženi u Ligi prvaka, a navodno je i u lošim odnosima s igračima, dok ga publika već duže vrijeme ne simpatizira.

‘Kada sam igrao sa Zidaneom i Djorkaeffom znao sam da sami mogu odlučiti utakmicu, pa smo im svi progledali kroz prste. Prihvatili smo ih onakve kakvi su jer su jednim genijalnim potezom mogli da odluče utakmicu. To sa Neymarom uopće nije slučaj. Taj čovjek igra samo za sebe’, ljutito govori Petit i nastavlja:

‘Stavite se u poziciju dečkiju u svlačionici. Oni žive mjesecima s čovjekom koji se pos**o po klubu i navijačima, on stvarno nema nikakvog poštovanja’ – bijesnio je Petit.

Inače, Brazliac se već duže vrijeme povezuje s odlaskom iz Pariza, navodno da i on nema ništa protiv transrea, pa ne bi bilo iznenađenje da ga od zime vidimo u nekom drugom klubu.