Bivši Hajdukovac proglašen razočaranjem transfer roka

Francuska 21. stu 201921:20 > 21:22
hnk hajduk split

Bradarić je ove sezone za Lille odigrao 12 utakmica, u Le Championnatu devet i tri u Ligi prvaka. Ima samo jednu asistenciju.

Francuski L’Equipe danas je u jednoj od svojih rubrika objavio analizu učinka igrača koji su proteklog ljeta stigli u francuskog prvoligaša Lillea.

A jednu od neslavnih titula ponio je hrvatski nogometaš i bivši član Hajduka Domagoj Bradarić.

U rubrici “razočaranja” (déception) L’Équipe piše da je “najviše razočarao” ističući da je redovito griješio i da ima puno nedostataka u defenzivnoj fazi igre. Isti list piše da je Bradarić korektan u napadačkom dijelu, ali da svojim ubačajima ipak nije uspio kompenzirati sve mane u fazi obrane te da mu se protivnički igrači redovito ubacuju iza leđa.