Poraz Nantesa i Bradarićevog Lillea

Francuska 19. lis 201922:45 > 22:49
Jamie McDonald, Getty Images Sport

PSG je vodeći na ljestvici sa 24 boda, pet više od drugog Nantesa

U 10. kolu francuskog prvenstva drugoplasirani Nantes je u subotu kod fenjeraša Metza izgubio sa 0-1. Pogodak za Metz, koji se ovom pobjedom popeo na 14. mjesto, postigao je Habib Diallo u 86. minuti. No, treba napomenuti da je Nantes od 62. minute imao igrača manje, jer je branič Molla Wague zaradio crveni karton.

I Bradarićev Lille doživio je poraz, izgubivši u gostima kod Toulousea sa 1-2. Za domaćine strijelci su bili Yaya Sanogo u 58. i Max Gradel u 66. minuti iz penala. Gradel je imao još jednu prigodu da zabije iz penala, ali je njegov pokušaj u 82. minuti bio neprecizan. Utješni pogodak za Lille postigao je José Fonte (90+3).
Hrvatski nogometaš 19-godišnji Domagoj Bradarić, koji je ovog ljeta prešao iz Hajduka u Lille, standardan je na poziciji lijevog braniča, te je i ovaj puta odigrao cijeli susret.

hnk hajduk split

Nogometaši Lyona nikako da izađu iz krize, već osam kola su bez pobjede. U 10. kolu francuskog prvenstva Lyon je na svom terenu protiv slabašnog Dijona odigrao 0-0.

Dan ranije PSG je kao gost svladao Nicu sa 4-1 (2-1). PSG je vodeći na ljestvici sa 24 boda, pet više od drugog Nantesa.