Getty Images/Stuart Franklin

18.10.2019 | 22.53

Četvorka "Svetaca", briljantan pogodak Di Marije

Paris St Germain

Nogometaši francuskog prvaka Paris SG u prvom su susretu 10. kola kao gosti svladali Nicu sa 4-1 (2-1).

Michael Steele, Getty Images

Najzaslužniji za treću uzastopnu pobjedu, a sedmu u osam susreta, bio je dvostruki strelac Angel di Maria, čiji je drugi pogodak bilo malo remek-djelo.

Parižani su vrlo brzo poveli sa 2-0 pogocima Di Marije (15, 21), ali je Ganago (67) sredinom drugog poluvremena uspio iskoristiti grešku gostujuće obrane i smanjiti na 2-1. No, ubrzo potom su domaći ostali bez dva igrača jer su isključeni Cyprien u 74. i Herelle u 77. minuti.

U samoj završnici PSG je iskoristio brojčanu nadmoć te preko Mbappea (88) i Icardija (90+1) stigao do uvjerljive pobjede.

PSG je vodeći na ljestvici sa 24 boda, pet više od drugog Nantesa, dok je Nice deveta sa 13 bodova.