Neymar: Svi znaju da sam htio otići, ali sad sam sretan

Francuska 10. lis 20195:35 > 5:37
Getty Images/Clive Rose

Brazil će u četvrtak odigrati prijateljsku utakmicu sa Senegalom, a Neymar će upisati 100. nastup za reprezentaciju.

U svojoj 27. godini Neymar će u susretu sa Senegalom odigrati 100. susret za reprezentaciju Brazila. Na dosadašnjih 99 dvoboja postigao je 61 pogodak.

Debitirao je 10. kolovoza 2010. u prijateljskom susretu sa Sjedinjenim Američkim Državama kod izbornika Mana Menezesa i nakon samo 28 minuta igre postigao je prvi gol.

“Nisam sretan samo u reprezentaciji, sretan sam i u klubu. Svi znate što je bilo tijekom ljetnjeg prijelaznog roka i znate da sam htio otići odem iz Pariza. Ali, to je iza mene. Sada sam sretan, opušten i osjećam se ugodno u klubu.Ova sezona je za mene dobro počela, zadovoljan sam svojim igrama. Kao što sam već i rekao, borit ću se za svoj klub svom snagom, trudit ću se da budem uspješan i da dam maksimum kako bismo ostvarili dobre rezultate. Nadam se da će to što se osjećam dobro u klubu na najbolji način da se odrazi i na igru u reprezentaciji”, poručio je Neymar.