Sušićev mural na pariškom zidu legendi

Francuska 19. ruj 201916:36 > 16:40
Lintao Zhang / Staff

Svoje mjesto među velikim legendama našao je i Safet Sušić što je uistinu veliko priznanje. Pored njega tu su još Ronaldinho, Zlatan Ibrahimović, Pauleta, Lama, Ginola, Rai, Weah, Dogliani, Dahleb i Pilorget.

Stariji pratitelji nogometa sjećaju se kakav je nogometaš bio Safet Sušić. Najbolji igrač BiH po izboru Uefe, sjajni igrač Sarajeva i kasnije francuskog PSG-a.

Koliko Sušića cijene u Parizu najbolje pokazuju ove fotografije. Naime, navijači PSG-a su ispred stadiona svog kluba nacrtali 11 murala koji su posvećeni najboljim igračima ovog kluba u povijesti i ovaj zid je dobio naziv “Zid legendi”.