15.09.2019 | 23.05

Ćaleti Caru mrvice u ludilu u Monacu!

Fantastičnom utakmicom na stadionu Stade Louis II između Monaca i Marseillea je kompletirano peto kolo Ligue 1.

Dmitri Paje, Olimpik Marsej

Adam Pretty/Bongarts/Getty Images

Dmitri Paje

Marseille je slavio 4:3, iako su nakon 26 minuta gubili 0:2 zahvaljujući dva gola Ben Yeddera.

Već do poluvremena gosti su stigli do 2:2 golovima Benedetta i Germaina.

U 61. Payet donosi preokret Marseilleu, a Benedetto pet minuta kasnije pogađa za 4:2. Keita je u 75. pogodio za 3:4, no rezultat se do kraja nije više mijenjao.

Ćaleta Car ušao je u sudačkoj nadoknadi za Marseille, Subašić nije konkurirao za gol Monaco.

U preostalim utakmicama Nantes je s 1:0 pobijedio Reims, a St. Etienne i Toulouse odigrali su 2:2.

Na ljestvici vodi PSG (12) ispred Marseillea, Rennesa i Nantesa koji imaju pod 10 bodova.