Juventusova legenda blizu potpisa za Monaco

Francuska 5. ruj 201918:19 > 18:22
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Claudio Marchisio je jedan od najboljih slobodnih igrača. Ovaj 33-godišnjak je bez kluba otkako je na kraju sezone napustio Zenit.

Marchisio bi prema pisanju talijanskih medija karijeru mogao nastaviti u Monacu s kojim je povezivan i prošle godine.

Sportmediaset navodi da su bivši igrač Juventusa i klub iz Kneževine su blizu da finaliziraju pregovore te se treba očekivati uskoro i potpis ugovora.

Marchisio je član Juventusa skoro dva desetljeća i postao je legenda tog kluba, međutim teške ozljede koljena prije dvije godine su unazadile njegovu karijeru zbog čega je prošlog ljeta i napustio Staru damu.

S Juventusom je osvojio sedam Scudetta te četiri talijanska Kupa. Prošle sezone je nastupao za Zenit s kojim je bio prvak Rusije.