22.08.2019 | 23.29

Halilović: 'Gent je iskoristio naše pogreške'

HNK Rijeka

Strijelac jedinog riječkog pogotka u Gentu, Tibor Halilović iskazao je optimizam pred uzvratni susret.

Getty Images

Halilović je iskoristio priliku nakon nekoliko pogrešnih dodavanja domaćih igrača, ali njegov pogodak nije bio dovoljan za pobjedu Rijeke.

'Rezultat je na kraju realan, Gent je morao napasti nakon što su izgubili prvo poluvrijeme, na koncu su uspjeli u svojoj namjeri. Nismo najbolje odgovorili na njihov pritisak, prerano smo se postavili u obrambeni zid, igrali smo na kontranapade, otvorila nam se ta jedna prilika koju smo iskoristili.'

No, Halilović se ne boji uzvrata.

'Na Rujevici ćemo igrati pred našim navijačima, uz njihovu podršku možemo izboriti nastup u skupini Europa lige.'

Stjepan Lončar bio je razočaran igrom svoje momčadi u drugom poluvremenu.

'Bili smo iscrpljeni nakon teškog prvog poluvremena, pretjerano smo se povukli prema vlastitom golu i time smo im ostavili priliku koju su znali iskoristiti. Očekuje nas detaljna analiza utakmice, vjerujem da će u četvrtak biti jedna sasvim drugačija utakmica pred našim navijačima.'