14.08.2019 | 20.01

Izbacili Hajdukovog 'krvnika' pa ispali s ukupnih 0:9

Danas su odigrane tri utakmice trećeg pretkola Europske lige u kojima su nadu u europsku jesen zadržali Legia, Guimaraes i Ararat.

Marko Vešović

Srdjan Stevanovic/Getty Images

Legia je kao gost slavila kod Atromitosa u Grčkoj 2:0 i tako nakon 0:0 u prvoj utakmici prošla dalje. Stolarski u 29. te Gvilla u 51. minuti na asistenciju bivšeg igrača Rijeke Vešovića osigurali su prolaz. Za Poljake je 90 minuta odradio i hrvatski napadač Sandro Kulenović.

Guimaraes je sa 6:0 ispratio Venstpils te prošao dalje s ukupnih 9:0. Zanimljivo, Latvijci su u drugom pretkolu s ukupnih 6:2 izbacili Hajdukovog 'krvnika' Gziru.

U četvrto pretkolo Europske lige plasirao se Ararat koji je kao gost slavio 2:0 kod Saburtala te tako nadoknadio 1:2 iz prve utakmice.