Bivši igrač Hajduka postao junakom kazahstanskog prvaka

Europa League 1. kol 201918:50 > 18:53
Johannes Simon / Stringer

Marin Tomasov odigrao je vrhunsku utakmicu u kratkom vremenskom periodu koji je proveo u igri tijekom dvoboja Astane i Santa Colome.

Astana je imala neočekivane probleme protiv kluba iz Andore, Santa Colome. Nakon prvog susreta u Andori, momčadi su bile izjednačene (0:0).

Santa Coloma povela je zatim šokantno već u sedmoj minuti preko Pija da bi domaćin ipak poravnao sredinom prvog poluvremena nakon gola Sigurjonssona s bijele točke. U drugom poluvremenu od šesdeste minute uključio se Marin Tomasov, a prvi gol postiže trinaest minuta kasnije. Do kraja dvoboja postigao je još dva pogotka za na koncu uvjerljivu pobjedu prvaka Kazahstana od 4:1.

U nekim od ranih utakmica dana u kojem razigravaju klubovi za nastup u skupinama Europa lige, Mlada Boleslav prošla je pobjedom 3:2 protiv Ordabasyja, dok je Hapoel odigrao 1:1 na gostovanju kod Kairata, domaćin je utakmicu završio s čak tri igrača manje.