Čak ni do Gospe: Tko više vjeruje u Brbićeve riječi?

sport klub

Ispadanje Hajduka od Gzira Uniteda već u 1. pretkolu Lige prvaka najveća je sramota u povijesti splitskog kluba.

Nema mira u Hajduku ovog ljeta. Nakon ‘rata priopćenjima’, novi potres izazvalo je ispadanje Bijelih od Gzira Uniteda s Malte i to nakon poraza 1:3 na Poljudu.

Povezano

Marin Brbić je u ožujku kada je dolazio da će svoj mandat ocijeniti neuspješnim ako se ne izbori ulazak u grupnu fazu Europske lige ili čak Ligu prvaka u sljedeće četiri godine.

Prvi pokušaj teško će zaboraviti jer ovo je najveća sramota u povijesti kluba, a danas teško da netko vjeruje da se mogu ostvariti njegove rajave iz ožujka.

Navijači su ogoročeni ispadanjem, pokazuju to komentarima na Facebook stranici Hajduka gdje prozivaju odgovorne.

Na udaru su trener Siniša Oreščanin, ali i Brbić, Saša Bjelanović i Mario Brkljača, kao i udruga Naš Hajduk.

Bijeli su barem europske ambicije godinama gajili barem do Gospe. Ove godine tih ‘briga’ nemaju.

Ali ni previše vremena za razmišljanje što dalje jer HNL je pred vratima, Istra u nedjelju stiže na Poljud.