Olimpija bi ispala iz Europe da nije Dinamovaca

Europa League 18. srp 201920:10 > 20:27
NK Olimpija Ljubljana

Olimpija se plasirala u drugo pretkolo Europske lige gostujućom pobjedom nad ekipom RFS-a sa 0:2 te tako prošla dalje sa ukupnih 4:3.

Latvijci su na opće iznenađenje slavili u Ljubljani sa 2:3, a u uzvratnom susretu su ih minute djelile od prolaska dalje.

Povezano

Gosti iz Ljubljane su golove postizali u sudačkoj nadoknadi oba poluvremena, a strijelac gola vrijednog prolaska dalje bio je Dinamovac na posudbi u Olimpiji Luka Menalo.

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Olimpija je stigla do vodstva, na asistenciju Tomislava Tomića pogodio je još jedan bivši igrač Dinama Endri Čekići.

Rezultat se nije mijenjao sve do 92. minute kada Menalo zabija za 0:2 te tako svojoj momčadi donosi plasman u drugo pretkolo Europske lige.